Neem contact op

Heeft u een vraag, een suggestie, een klacht, wilt u ons extra steunen of een algemene opmerking over het werk dat wij doen?

Kortom, u wilt met ons contact opnemen? Dat kan.

U kunt ons mailen, schrijven of bellen:

Mailen kan naar ons algemene emailadres:

info@dierennood.nl

Schrijven kan naar: Kabelhof 60 - 3072WJ Rotterdam.

Bellen kan op werkdagen van 09.00 tot 18.00 uur: 010-420 23 44. U krijgt dan onze secretaris (en webmaster) Hanno Berger te spreken.

Voor melden van Dierenmishandeling binnen Nederland kunt u bellen: 144.

Inschrijving bij Kamer van Koophandel in Rotterdam: 2447 1674.

Goedkeuring van de Belastingdienst voor ons ANBI keurmerk: 8212 50 280.



Het bestuur van Stichting Dierennood

Sylvia Schets - Voorzitter

Sylvia heeft haar sporen in de luchtvaart verdiend en zag tijdens haar vele reizen veel dierenleed. Komt regelmatig in Turkije waar ze veel goed werk voor de zwerfdieren verricht. Natuurlijk heeft zij zelf ook een zwerfhond uit dat land. Haar emailadres: sylvia@dierennood.nl

Hanno Berger - Secretaris/Penningmeester

Na lang in de reiswereld gewerkt te hebben, nu full-time als vrijwilliger werkzaam voor deze stichting. Is webmaster en bemiddelt ook voor dierenartsen en studenten Diergeneeskunde. Heeft thuis 8 katten en 3 zwerfhonden.
Zijn emailadres: hanno@dierennood.nl
Mr. Loes de Vries - Bestuurslid

Loes was al verbonden als vrijwilliger bij diverse stichtingen, voordat zij bij onze stichting kwam. Zo was zij ook voorzitter van Stichting Egelopvang in Zoetermeer. Werkzaam als hoofd Juridische Zaken op het Ministerie van Onderwijs. Heeft thuis met haar gezin 4 zwerfhonden en nog een aantal knaagdieren. Houdt zich ook bezig met adopties.  Haar emailadres: loes@dierennood.nl

Overige vrijwilligers:

Ria Alonso - Projecten Research -
ria@dierennood.nl

Yvonne Bierman - Adviseur speciale projecten -
yvonne@dierennood.nl

Mario Bos - Hondenexpert en redactie -
mario@dierennood.nl

Ashley Cook - Communicatie en publiciteit -
ashley@dierennood.nl

Sandra van Dijk - Adviseur commerciële zaken -
sandra@dierennood.nl

Valentina van Dijk - Contact winkels -
valentina@dierennood.nl

Michele Duquesnoy - Grafische ontwerpen -
michele@dierennood.nl

Ineke Franssen - Adopties(-op-afstand) - 
ineke@dierennood.nl

Corrie Harland - Speciale projecten -
corrie@dierennood.nl

Ciska de Hilster - Moderator Facebook -
ciska@dierennood.nl

Gaby Huson - Contact winkels -
gabyhuson@dierennood.nl

Marijke Klein - Internationale contacten -
marijke@dierennood.nl

Gre Korf - Commerciële contacten -
gre@dierennood.nl

Harold Lak – Algemeen webmaster –
harold@dierennood.nl

Quint Meijer – Boekhouding –
quint@dierennood.nl

Jacqueline Pisters – Projecten –
jacqueline@dierennood.nl

Erna van der Ploeg – Adviseur blogs –
erna@dierennood.nl

Wilma Schwankhaus – Adviseur notariële zaken –
wilma@dierennood.nl

Lucie Siebenheller – Speciale projecten –
lucie@dierennood.nl

Freek Sopa – Adviseur Facebook –
freek@dierennood.nl

Micky Thjong – Adviseur commerciële zaken –
micky@dierennood.nl</a

Ulrike Waldschmidt – Moderator Twitter –
uli@dierennood.nl

Jolanda Wiekeraad – Contact winkels –
jolanda@dierennood.nl

Anita Willemse – Moderator Pinterest en Twitter –
anita@dierennood.nl

Bekijk een paar fotos van de eerste vrijwilligers bijeenkomst
op 30 Januari 2016