Neem contact op

Heeft u een vraag, een suggestie, een klacht, wilt u ons extra steunen of een algemene opmerking over het werk dat wij doen?

Kortom, u wilt met ons contact opnemen? Dat kan.

U kunt ons mailen, schrijven of bellen:

Mailen kan naar ons algemene emailadres:

info@dierennood.nl

Schrijven kan naar: Kabelhof 60 – 3072WJ Rotterdam.

Bellen kan op werkdagen van 09.00 tot 18.00 uur: 010-420 23 44. U krijgt dan onze secretaris en oprichter Hanno Berger te spreken.

Voor melden van Dierenmishandeling binnen Nederland kunt u bellen: 144.

Inschrijving bij Kamer van Koophandel in Rotterdam: 2447 1674.

Goedkeuring van de Belastingdienst voor ons ANBI keurmerk: 8212 50 280.



Het bestuur van Stichting Dierennood

Sylvia Schets - Voorzitter

Sylvia heeft haar sporen in de luchtvaart verdiend en zag tijdens haar vele reizen veel dierenleed. Komt regelmatig in Turkije waar ze veel goed werk voor de zwerfdieren verricht. Natuurlijk heeft zij zelf ook een zwerfhond uit dat land. Haar emailadres: sylvia@dierennood.nl

Hanno Berger - Secretaris / Penningmeester

Na lang in de reiswereld gewerkt te hebben, nu full-time als vrijwilliger werkzaam voor deze stichting. Is eerste contactpersoon en webmaster en bemiddelt ook voor dierenartsen en studenten Diergeneeskunde. Heeft thuis 8 katten en 3 zwerfhonden. Zijn emailadres: hanno@dierennood.nl

mr. Loes de Vries - Bestuurslid

Loes was al verbonden als vrijwilliger bij diverse stichtingen, voordat zij bij onze stichting kwam. Werkzaam als hoofd Juridische Zaken op het Ministerie van Onderwijs. Heeft ook stichting Little Tigers (mede) opgericht, voor kattenadopties uit diverse landen. Heeft thuis met haar gezin 4 zwerfhonden en nog een aantal knaagdieren. Haar emailadres: loes@dierennood.nl

Overige vrijwilligers:

Ria Alonso

Ria Alonso 
Projecten Research
ria@dierennood.nl

 

Yvonne Bierman 
Speciale projecten
yvonne@dierennood.nl

Mario en Marleen Bos 
Promotie en hondenexperts 
marleenvth@hotmail.com

Myriam Bosma - Coördinator verkopen en collectes
ab@bodeco.be

Anja Cook

Anja Cook
Communicatie en publiciteit
anja-maria-cook@hotmail.com

Valentina van Dijk - Contact winkels -
valentina@dierennood.nl

Ria Alonso

Michele Duquesnoy
Grafische ontwerpen  
michele@dierennood.nl

Ineke Franssen - Adopties (-op-afstand) - 
ineke@dierennood.nl

Corrie Harland 
Speciale Projecten
corrie@dierennood.nl

Ciska de Hilster 
Moderator Facebook en Instagram.
Adviseur Social Media
ciska@dierennood.nl

Ciska de Hilster

Gaby Huson
Contact winkels
gabyhuson@dierennood.nl

Marijke Klein - Internationale contacten -
marijke@dierennood.nl

Gre Korf - Commerciële contacten -
gre@dierennood.nl

Harold Lak

Harold Lak
Algemeen webmaster-
harold@dierennood.nl

Quint Meijer – Boekhouding –
quint@dierennood.nl

Erna van der Ploeg – Adviseur blogs –
erna@dierennood.nl

Wilma Schwankhaus

mr. Wilma Schwankhaus 
Adviseur notariële zaken
w.schwankhaus@hotmail.com

Lucie Siebenheller - Speciale projecten -
lucie@dierennood.nl

Freek Sopa

Freek Sopa
Adviseur Facebook
freek@dierennood.nl

 

Paul & Eveline Peynsaert

Evelyn & Paul Peynsaert
Co-ordinators België en TOP donateurs.
eveline@dierennood.nl

Ulrike Waldschmidt

Ulrike Waldschmidt
Moderator Twitter
uli@dierennood.nl

Jolanda Wiekeraad - Contact winkels -
jolanda@dierennood.nl

Anita Willemsen

Anita Willemse
Moderator Pinterest en Twitter
anita@dierennood.nl

Salandra foto

Salandra
Creator van dierenspulletjes webwinkel
salandra@dierennood.nl